KAŽDÝ ČTVRTEK ANGLIČTINA S RODILÝM MLUVČÍM ZDARMA

Centrum Černý most vám přináší ve spolupráci se vzdělávacím a jazykovým centrem Berlitz Praha unikátní výuku angličtiny pro děti s rodilým mluvčím.

Díky používání jen cizího jazyka, gest a velmi přesného vyjadřování lektora malí studenti dokáží velmi rychle a dobře pochopit význam daného slova nebo věty.

Všechny výukové materiály, speciálně vyvinuté pro danou věkovou skupinu a certifikované výukovým centrem Berlitz, jsou součástí kurzu.

Pro děti členů věrnostního programu se stačí jen dopředu přihlásit a přijít na lekci včas.

Do věrnostního programu se můžete zaregistrovat osobně na infostánku centra a získat tak mnoho dalších výhod, slev a nabídek šitých na míru!

Prosíme o respektování věkových skupin při přihlášení dítěte. Výuka je speciálně sestavena pro danou věkovou skupinu, tak aby se dítě efektivně učilo a výuka pro něj nebyla náročná nebo příliš snadná. Pokud jste omylem přihlásili své dítě do jiné věkové skupiny než náleží, prosím, napište na infoccm@unibail-rodamco.com pro odhlášení a přihlaste jej do správné skupiny. V případě nerespektování věkové skupiny si provozovatel vyhrazuje právo starší či mladší dítě než je odpovídající věková skupina k výuce nepřijmout z důvodu zachování kvality výuky metodou Berlitz.


Pokud si přejete zrušit Vaši rezervaci, napište nám, prosím na email infoccm@unibail-rodamco.com.